*Cena dotyczy ładunków od 50kg

Dostawa lotnicza Chiny — Polska

Transport towarów drogą powietrzną jest jednym z najpopularniejszych sposobów dostawy towarów z zagranicy. Wynika to przede wszystkim z terminów dostawy, wysokiej jakości oferowanego serwisu oraz wydajności. Te trzy najważniejsze zalety to jest to co przyciąga do nas rzesze klientów.Bezpieczeństwo, szybkość i niezawodność — to kluczowe cechy które nas i nasze transporty wyróżnia!

Fracht lotniczy odbywa się czarterowymi i regularnymi rejsami z największych zagranicznych lotnisk gdzie przestrzegane są wszystkie normy transportowania poprzez niezbędne do tego warunki. Wszystkie towary są chronione i ubezpieczone przed ewentualnym uszkodzeniem. Jezeli natomiast taki fakt wystąpi cała procedura reklamacji przeprowadzana jest bez opóźnień.

Jedyną wadą transportu lotniczego jest jego cena, która po wykonaniu usługi szybko się rekompeusje.

Zalety transportu lotniczego:

  • szybkość i terminowość realizowanych zleceń. W przypadku transportowaniu towarów szybko psującyh się( ATP ) czy zwierząt to jedyna droga transportu;
  • bezpieczeństwo — w trosce o ładunki towary są specjalnie zabezpieczone przed ewentualną wilgotnościa , wysoką temperaturą czy mechanicznim obciążenią;
  • bezpośrednie loty – zmiejszają ryzyko na uszkodzenie ładunku na możliwych portach przełądunkowych.

Transport lotniczy jest dobrym rozwiązaniem w przypadku konieczności przetransportowania umiarkowanie ciężkich towarów na dużą odległość, w możliwie najkrótszym czasie, jednakże odradza się jego wybór w chwili, gdy nie można sobie pozwolić na żadne ewentualne opóźnienia oraz gdy fundusze przeznaczone na organizację transportu towaru są znacznie ograniczone.

Usługi dla firm

Chiny są jednym z największych partnerów biznesowych ( handlowych ) z którymi Polska zawiera korzystne oferty. Przyczyny popularności spedycji lotniczej z Chin są proste — stosunkowa niska wartość produktów importowanych Chin w porównaniu do towaru z Europy.

Świadczymy usługi air freight dla transportu lotniczego w następujących kategoriach:

  • towary wrażliwe ( szkło itp.)
  • łatwo psujące się (ATP )
  • niebezpieczne (ADR)
  • towary wartościowe
  • ładunki ponadnormatywne

Wysyłka transportem lotniczym z Chin do Polski ma na dzień dzisiejszy stawkę $ 3.29 / kg w dniach 3-5 (taryfa obowiązuje do obciążeń 50 kg). Ponadto odbiór ładunku w Hongkongu jest wliczony w koszt dostawy . Ponadto możliwe jest kontrolowanie lokalizacji ładunku. Nasi eksperci zapewniają cały porces logistyczny: poprzez kosnolidowanie towarów od dostawcy do magazynów Utec, do dostawę ładunków na lotnisko aż do drzwi klienta.

Oferujemy również korzystanie z usług brokera celnego. Poprzez zawarcie umowy współpracy z naszą firmą, można mieć pewność szybkiej dostawy towarów, a nie martwić się o jego losy.

Oblicz koszt przesyłki

*Please, enter your phone

*Please, enter your e-mail

Zgadzam się na zapisywanie prywatnych danych hint"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu marketingowym [przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną, kontakt telefoniczny zgodnie z ustawą] na podany w tym celu adres email [lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny]. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest UTEC Sp. z o.o. z siedzibą ul T.Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa.